Produkcija

SKIRTINGOS SRITYS, VIENAS REZULTATAS.

Vizitinės kortelės, VIP kortelės

Jūsų kontaktinė informacija, įvaizdžio formavimas, įspūdis. Tai ką savyje talpina vizitinė kortelė ar atvirukas. Daugiau nei 90x50 mm lapelis. Jūsų aukščiausio lygio vizitines korteles, alsuojančias prestižu, kad jūsų ID, jūsų kliento rankose nekeltų abejonių.

Diplomai, sertifikatai, apdovanojimai

Įvertinimas turi būti nepamirštamas. Tokio diplomo ar sertifikato nė vienas nepadės į stalčių kartu su kitais nereikšmingais dokumentais.

Katalogai, knygos, meniu, brandbukai

Viskas, kas tik gali būti išryškinta ir akcentuota. UV lako pagalba išryškinsite savo produktus iki 3D pojūčio. Folija ir lako tekstūra sukurs tokį iįpūdį kuris privers klientą pamilti jūsų produktą dar jo net nepamačius.

Dėžutės, aplankai, įmautės

Pakuotė - tai kuo klientas pasitinka jūsų produkciją. Ji suteikią vertę ir skatina pardavimus. Susikurkite savo verslą reprezentuojančius aplankus ir dokumentų įmautes.

Prabangi kartoninė dėžutė

Susikurkite savo naują įvaizdį ir vertę

ATSINAUJINKITE NEKEISDAMI SAVO DIZAINO.

Su kuo mes susiduriame labai dažnai spaudos versle, tai klientų pageidavimas kitokiai spaudai. Ką tai reiškia? Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Suprantama, labai priklauso nuo produkto, jei tai dalijamoji medžiaga ar užrašų bloknotai, tai pasikartojimas neturi reikšmės. O jei tai vizitinės ar restorano meniu? Juk tai kaip rūbas, kaip telefonas, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.

Keletas dalykų kuriuos tiek mes, tiek mūsų konkurentai išbando reikliems klientams.
Pirma - bandome keisti maketą, antrą laminuojame, trečia apvaliname kampus, ketvirta – folijuojame, penktą – išbandome kitokią medią ir toliau ir panašiai.

Visa tai jau išbandyta ir išsemta. Klientai kuriuo versle po keliasdešimt metų išbandė viską ir laukia naujovių. Žinoma yra šilkografija, fleksografija, UV spauda. Tačiau tai tinka tik tam tikram produktui ir racionalu daryti tik nuo tam tikro tiražo.

Klientai pasiruošę sumokėti nemažus pinigus, nori kokybės, greičio ir nenori darytis šimtais. Taigi, mes siūlome sprendimą būtent tokiems klientams. Su Scodix, tai skaitmeninės spaudos spaudinių grafikos patobulinimų priemone ir talentingo dizainerio maketo paruošimu galima padaryti taip jog iš esmės nekeičiant maketo jūsų esamas, tačiau patobulintas spaudas taps įspūdingas ir prabangus. Naudojama įvairi folija paryškinti maketo detales, kartu naudojant UV lako tekstūros ir aukščio konfigūracijas galima iš bet kokio maketo padaryti meną. Taip meną, nes tik taip tikslingiausia reikėtų apibūdinti naujausias skaitmeninės technologijos galimybes. Tai peržengia šilkografijos ir fleksografijos ribas. Esmė, kad tekstūros gali būti persipinančios ir tokios smulkios, kad jokiu iki šiol naudotų spaudos būdu to neįmanoma atkurti ant popieriaus, kartono ar plastiko. Nuo šiol Brailio raštas gali būti ant bet kurio paviršiaus nepriklausomai nuo tiražo.

Tai leidžia gaminti, net ir kelis bandomuosius vienetus savo pakuotei ar katalogui. Nesunkiai galima užsisakyti papildymą savo užsakymui ar pakartotiniam perspaudimui. Jokių formų, klišių, tiesiog skaitmeninis daugiasluoksnis specialiai paruoštas maketas. Naudojama media gali būti labai įvairi. Nuo šiuo metu labai populiaraus perdirbto popieriaus ar gofro kartono ir dekoratyvinių media popierių. Be jokių storio ar gramatūros apribojimų.

Dizainas – tai svarbiausia išnaudojant skaitmeninių spaudinių grafikos patobulinimus. Failų paruošimas atsižvelgiant į kliento norus ir produkto gamybos ypatumus leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

Tai kas geriausia šiandien, mes tai siūlome. Reikia tik poreikio, vizijos ir truputi laiko tai įgyvendinti. Mes išsprendėme nuobodžių CMYK spaudinių epochą, dabar tai tampa žaisminga, elegantiška, prabangu ir prestižiška.

Kaip užsakyti?

SUSIPAŽINKITE SU GAMYBOS PROCESU.

Užklausa

Viskas, ko jums reikia, yra jūsų skambutis, užklausa mūsų kontaktinėje formoje arba el. paštu.

Derinimas

Susisieksime su jumis ir aptarsime situaciją. Atliksime savo skaičiavimus ir pateiksime jums geriausią pasiūlymą.

Produkcija

Kad ir koks bebūtų užsakymas, tai produktas, kuris yra išskirtinis, prabangus, originalus ir pridedantis jums vertę.

Naujienų prenumerata

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS

*Jūsų pašto adresas saugus. Mes nesidalijame jūsų privačia informacija su niekuo. Daugiau apie mūsų privatumo politiką čia.

Susisiekite su mumis

MŪSŲ KONTAKTAI

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

  1. Adresas: J. Basanavičiaus al. 5
  2. Miestas: Kaunas
  3. Nuo: 8:00
  1. Telefonas: +370 610 23322
  2. El. paštas: [email protected]
  3. Iki: 18:00

2020 © UAB UNIKOM - Privatus turinys.Teisės saugomos.