Pasiūlykite klientams unikalią pakuotę

Prabangu, prašmatnu, 3D efektas, malonu liesti, pakelia vertę, veidrodžio efektas, malonus pojūtis, iškilumas, auksas, sidabras, spaudoje išryškintos detalės.

Taip žmonės apibūdina savo pojūčius, pamačius spaudą realybėje.

Nedidelės kainos ir tiražai

Mūsų kainodara paremta individualiu požiūriu. Visi mes skirtingi, kainos taip pat, ir jos irgi geriausios.

+370 610 23322

Pakuotės sprendimai

Visa kartoninė pakuotė pradedant nuo mažų kiekių. Taip pat siūlome prabangią, prestižinę kartoninę pakuotę. Būkite išskirtiniai, padarykite savo prekės ženklą prabangiu ir padidinkite pardavimus.

Darbo laikas

  • Pirmadienis - Penktadienis8.00-18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame

Pakuotės produkcija

TAI KĄ MES SIŪLOME GERIAUSIO.

Produkcija

TAI KĄ MES SIŪLOME GERIAUSIO.

Kodėl mes?

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ POŽIŪRIU.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų poreikių ir galimybių analize. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

Mes tai...

Mažų ir didelių tiražų spaustuvė. Siūlome visų tipų spaudos produkciją.

Mūsų credo

Visada malonu padaryti tai, ko kiti nesitikėjo... 

Kaip dirbam?

Geriausi spaudos sprendimai nuo 2009.

Apie mūsų kompaniją
iPrint – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos. Visą spaudos gamybą atliekame patys, nes ji turi būti pagaminta itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

Naujienų prenumerata

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS.

*Jūsų pašto adresas saugus. Mes nesidalijame jūsų privačia informacija su niekuo. Daugiau apie mūsų privatumo politiką čia.

Produkcijos pavyzdžiai

SKIRTINGOS SRITYS, VIENAS REZULTATAS.

Kartoninės dėžutės, aplankai, įmautės

Pakuotė - tai kuo klientas pasitinka jūsų produkciją. Ji suteikią vertę ir skatina pardavimus. Susikurkite savo verslą reprezentuojančius aplankus ir dokumentų įmautes.

Prabangi dėžutė

Vizitinės kortelės, VIP kortelės

Jūsų kontaktinė informacija, įvaizdžio formavimas, įspūdis. Tai ką savyje talpina vizitinė kortelė ar atvirukas. Daugiau nei 90x50 mm lapelis. Jūsų aukščiausio lygio vizitines korteles, alsuojančias prestižu, kad jūsų ID, jūsų kliento rankose nekeltų abejonių.

Vizitinės

Diplomai, sertifikatai, apdovanojimai

Įvertinimas turi būti nepamirštamas. Tokio diplomo ar sertifikato nė vienas nepadės į stalčių kartu su kitais nereikšmingais dokumentais.

Prabangus sertifikatas

Katalogai, knygos, meniu, brandbukai

Viskas, kas tik gali būti išryškinta ir akcentuota. UV lako pagalba išryškinsite savo produktus iki 3D pojūčio. Folija ir lako tekstūra sukurs tokį iįpūdį kuris privers klientą pamilti jūsų produktą dar jo net nepamačius.

Prabangus meniu

Susisiekite su mumis

MŪSŲ KONTAKTAI.

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

  1. Adresas: J. Basanavičiaus al. 5
  2. Miestas: Kaunas
  3. Nuo: 8:00
  1. Telefonas: +370 610 23322
  2. El. paštas: [email protected]
  3. Iki: 18:00

2020 © UAB UNIKOM - Privatus turinys.Teisės saugomos.